7
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
p (Kanavien lisäilyä) |
||
Rivi 241: | Rivi 241: | ||
|- | |- | ||
| Tietokonelaitteisto || [https://t.me/tktrauta tkt-rauta] | | Tietokonelaitteisto || [https://t.me/tktrauta tkt-rauta] | ||
|- | |||
| Ruoka || [https://t.me/tktruoka tkt-ruoka] | |||
|- | |- | ||
| Kahvi || [https://t.me/tktkahvi tkt-kahvi] | | Kahvi || [https://t.me/tktkahvi tkt-kahvi] | ||
|- | |||
| Tee || [https://t.me/tkt_tee tkt-tee] | |||
|- | |- | ||
| Pelinkehitys || [https://t.me/tktgamedev tkt-gamedev] | | Pelinkehitys || [https://t.me/tktgamedev tkt-gamedev] | ||
|- | |||
| Game design || [https://t.me/tkt_gamedesign tkt-gamedesign] | |||
|- | |- | ||
| Kissajutut || [https://t.me/taakissat tkt-tääkissat] | | Kissajutut || [https://t.me/taakissat tkt-tääkissat] | ||
|- | |- | ||
| Tekniset jutut (sysadmin,ops,koodaus,linux,muut os,kernelit,ajurit,kirjastot,frameworkit,kaikki menee) || [https://t.me/tkttechnical tkt-technical] | | Tekniset jutut (sysadmin,ops,koodaus,linux,muut os,kernelit,ajurit,kirjastot,frameworkit,kaikki menee) || [https://t.me/tkttechnical tkt-technical] | ||
|- | |||
| E-sports || [https://t.me/tktEsports tkt-esports] | |||
|} | |} | ||
muokkausta