20
muokkausta
p (Kanavien lisäilyä) |
p (Lisätty pfp) |
||
Rivi 120: | Rivi 120: | ||
|- | |- | ||
| Overlay and P2P Networks || || '''#op2p''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#op2p:irc.snt.utwente.nl #op2p] | | Overlay and P2P Networks || || '''#op2p''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#op2p:irc.snt.utwente.nl #op2p] | ||
|- | |||
| Programming for Performance || [https://t.me/tkt-pfp tkt-pfp] | |||
|- | |- | ||
| Raja-arvot, differentiaalilaskenta, integraalilaskenta || [https://t.me/hy_analyysi hy-analyysi] | | Raja-arvot, differentiaalilaskenta, integraalilaskenta || [https://t.me/hy_analyysi hy-analyysi] |
muokkausta