Avaa päävalikko
Etusivu
Satunnainen
Kirjaudu sisään
Asetukset
Tietoja Fuksiwikistä
Vastuuvapaus
Fuksiwiki
Hae
Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
Sivu
Keskustelu
← Vanhempi muutos
Uudempi muutos →
Keskustelukanavat
(näytä wikiteksti)
Versio 15. maaliskuuta 2010 kello 13.28
41 merkkiä poistettu
,
14 vuotta sitten
p
go ohi
Versio 14. maaliskuuta 2010 kello 22.13
(
näytä wikiteksti
)
Snorri
(
keskustelu
|
muokkaukset
)
Ei muokkausyhteenvetoa
← Vanhempi muutos
Versio 15. maaliskuuta 2010 kello 13.28
(
näytä wikiteksti
)
Malloc
(
keskustelu
|
muokkaukset
)
p
(go ohi)
Uudempi muutos →
Rivi 46:
Rivi 46:
|-
|-
| Logiikka I || '''#logiikka'''
| Logiikka I || '''#logiikka'''
|-
| Introduction to Go || '''#tkt-go'''
|-
|-
| Tietoturvan perusteet || '''#tietoturpa'''
| Tietoturvan perusteet || '''#tietoturpa'''
Malloc
byrokraatit
,
ylläpitäjät
2 625
muokkausta