Siirry sisältöön
Näytä/piilota sivupalkki
Fuksiwiki
Haku
suomi
Henkilökohtaiset työkalut
Luo tunnus
Kirjaudu sisään
Valikko
Etusivu
Tuoreet muutokset
Satunnainen sivu
Työkalut
Toimintosivut
Tulostettava versio
Muilla kielillä
Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
Sivu
Keskustelu
suomi
Lue
Näytä lähdekoodi
Näytä historia
Muut
Lue
Näytä lähdekoodi
Näytä historia
← Vanhempi muutos
Uudempi muutos →
Keskustelukanavat
(näytä wikiteksti)
Versio 15. maaliskuuta 2010 kello 13.28
41 merkkiä poistettu
,
14 vuotta sitten
p
go ohi
Versio 14. maaliskuuta 2010 kello 22.13
(
näytä wikiteksti
)
Snorri
(
keskustelu
|
muokkaukset
)
Ei muokkausyhteenvetoa
← Vanhempi muutos
Versio 15. maaliskuuta 2010 kello 13.28
(
näytä wikiteksti
)
Malloc
(
keskustelu
|
muokkaukset
)
p
(go ohi)
Uudempi muutos →
Rivi 46:
Rivi 46:
|-
|-
| Logiikka I || '''#logiikka'''
| Logiikka I || '''#logiikka'''
|-
| Introduction to Go || '''#tkt-go'''
|-
|-
| Tietoturvan perusteet || '''#tietoturpa'''
| Tietoturvan perusteet || '''#tietoturpa'''
Malloc
byrokraatit
,
ylläpitäjät
2 625
muokkausta