7
muokkausta
Rivi 274: | Rivi 274: | ||
|- | |- | ||
| Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | | Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | ||
|- | |||
| Turvallinen tila sateenkaari-ihmisille / LGTBA || [https://t.me/tkt_lgbta tkt-lgbta] | |||
|- | |- | ||
| Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | | Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] |
muokkausta