8
muokkausta
p (→Kurssikanavat) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 132: | Rivi 132: | ||
|- | |- | ||
| Tietoliikenteen harjoitustyö || || '''#tilpeharkka''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tilpeharkka:irc.snt.utwente.nl #tilpeharkka] | | Tietoliikenteen harjoitustyö || || '''#tilpeharkka''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tilpeharkka:irc.snt.utwente.nl #tilpeharkka] | ||
|- | |||
| Tietoliikenteen perusteet || [https://t.me/tkt_tilpe] | |||
|- | |- | ||
| Tietorakenteet ja algoritmit || [https://t.me/tiratg tkt-tira] || '''#tira''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tira:irc.snt.utwente.nl #tira] | | Tietorakenteet ja algoritmit || [https://t.me/tiratg tkt-tira] || '''#tira''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tira:irc.snt.utwente.nl #tira] |
muokkausta