10
muokkausta
(Poistettu vanha raja-arvojen ryhmä.) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 159: | Rivi 159: | ||
|- | |- | ||
|style="border-bottom:2px solid black;" width="400px"|'''Kuvaus''' || style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Telegram-ryhmä''' || style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''IRCnet''' || style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''IRC Matrixin kautta''' | |style="border-bottom:2px solid black;" width="400px"|'''Kuvaus''' || style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Telegram-ryhmä''' || style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''IRCnet''' || style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''IRC Matrixin kautta''' | ||
|- | |||
| Fuksiläppärien epävirallinen tukikanava || [https://t.me/tkt_fuksilappari tkt-fuksiläppäri] | |||
|- | |- | ||
| Käpistelijöiden kirpputori || [https://t.me/tktsecondhand tkt-secondhand] | | Käpistelijöiden kirpputori || [https://t.me/tktsecondhand tkt-secondhand] |