10
muokkausta
(Lisätty tkt-daily) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 150: | Rivi 150: | ||
|- | |- | ||
| Web-selainohjelmointi || || '''#weso''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#weso:irc.snt.utwente.nl #weso] | | Web-selainohjelmointi || || '''#weso''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#weso:irc.snt.utwente.nl #weso] | ||
|- | |||
| Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] | |||
|} | |} | ||
---- | ---- |