75
muokkausta
p (vidyan virallisuus downgradettu takaisin epäviralliseksi) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 245: | Rivi 245: | ||
|- | |- | ||
| Kissajutut || [https://t.me/taakissat tkt-tääkissat] | | Kissajutut || [https://t.me/taakissat tkt-tääkissat] | ||
|- | |||
| Tekniset jutut (sysadmin,ops,koodaus,linux,muut os,kernelit,ajurit,kirjastot,frameworkit,kaikki menee) || [https://t.me/tkttechnical tkt-technical] | |||
|} | |} | ||