204
muokkausta
(Päivitetty tiraryhmän nimi) |
p (→Muut kanavat) |
||
Rivi 221: | Rivi 221: | ||
|- | |- | ||
| Counter-Strike: Global Offensiven pelaajat. Putting CS back to CS. || '''#tkt-csgo''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-csgo:irc.snt.utwente.nl #tkt-csgo] | | Counter-Strike: Global Offensiven pelaajat. Putting CS back to CS. || '''#tkt-csgo''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-csgo:irc.snt.utwente.nl #tkt-csgo] | ||
|- | |||
| Runescapen pelaajille || || [https://t.me/tktrunescape tkt-runescape] || | |||
|- | |- | ||
| Dota 2:n huonoimmat pelaajat. Tänne olet tervetullut vaikket osaisi. || '''#tkt-dota-noobs''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-dota-noobs:irc.snt.utwente.nl #tkt-dota-noobs] | | Dota 2:n huonoimmat pelaajat. Tänne olet tervetullut vaikket osaisi. || '''#tkt-dota-noobs''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-dota-noobs:irc.snt.utwente.nl #tkt-dota-noobs] |