42
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 181: | Rivi 181: | ||
| Casual Nightit ja Hackathonit || '''#tkt-casuaali''' || | | Casual Nightit ja Hackathonit || '''#tkt-casuaali''' || | ||
|- | |- | ||
| [[Fuksikanava]] || '''#tkt- | | [[Fuksikanava]] || '''#tkt-fuksit2017''' | ||
|- | |||
| tkt-memegram - yleinen offtopic-ryhmä käpistelijöille || || [https://t.me/tktmemegram tktmemegram] | |||
|- | |- | ||
| Käpistelijöiden Elektronisen Musiikin kerho || '''#KEMU''' | | Käpistelijöiden Elektronisen Musiikin kerho || '''#KEMU''' |