Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 214: | Rivi 214: | ||
|- | |- | ||
| Jos on tylsää elämässä || '''#tkt-trollaus''' | | Jos on tylsää elämässä || '''#tkt-trollaus''' | ||
|- | |||
| Pokemon GO -kanava || '''#tkt-pokemon''' | |||
|} | |} | ||