2
muokkausta
(#mooc.fi vaihtunut ohpen & ohjan kurssikanavaksi) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 180: | Rivi 180: | ||
|- | |- | ||
| Dota 2:n huonoimmat pelaajat. Tänne olet tervetullut vaikket osaisi. || '''#tkt-dota-noobs''' | | Dota 2:n huonoimmat pelaajat. Tänne olet tervetullut vaikket osaisi. || '''#tkt-dota-noobs''' | ||
|- | |||
| Se Dota 2:ta parempi MOBA. || '''#tkt-hon''' | |||
|- | |- | ||
| Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' | | Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' |
muokkausta