6
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 128: | Rivi 128: | ||
|- | |- | ||
| Web-palvelinohjelmointi || '''#wadup''' | | Web-palvelinohjelmointi || '''#wadup''' | ||
|- | |||
| Linux fundamentals || '''#tkt-linuxfun2013''' | |||
|- | |- | ||
<!--| Web-sovellusohjelmointi (kevät 2012) ja Software as a Service-verkkokurssi || '''#konkari'''--> | <!--| Web-sovellusohjelmointi (kevät 2012) ja Software as a Service-verkkokurssi || '''#konkari'''--> |
muokkausta