Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 111: | Rivi 111: | ||
|- | |- | ||
| Lanit || '''#tkt-lan''' | | Lanit || '''#tkt-lan''' | ||
|- | |||
| Ainejärjestölehti Readmen toimitus || '''#readme''' | |||
|} | |} | ||
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 111: | Rivi 111: | ||
|- | |- | ||
| Lanit || '''#tkt-lan''' | | Lanit || '''#tkt-lan''' | ||
|- | |||
| Ainejärjestölehti Readmen toimitus || '''#readme''' | |||
|} | |} | ||