Ero sivun ”Keskustelukanavat” versioiden välillä
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 93: | Rivi 93: | ||
|- | |- | ||
| TKO-älyn jääräkanava || '''#tko-äly''' | | TKO-älyn jääräkanava || '''#tko-äly''' | ||
|- | |||
| Ainejärjestön toiminta || '''#tkt-aktiivit''' | |||
|} | |} | ||