2 625
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 7: | Rivi 7: | ||
| Ohjelmoinnin perusteet (ja Ohjelmoinnin jatkokurssi) || '''#ohpe''' | | Ohjelmoinnin perusteet (ja Ohjelmoinnin jatkokurssi) || '''#ohpe''' | ||
|- | |- | ||
| Johdatus tietojenkäsittelytieteeseen || '''#jtkts10''' | |||
|- | |||
| Matematiikka tutuksi || '''#matu''' | | Matematiikka tutuksi || '''#matu''' | ||
|- | |- | ||
Rivi 60: | Rivi 62: | ||
|- | |- | ||
| Johdatus tekoälyyn || '''#johtek2010''' | | Johdatus tekoälyyn || '''#johtek2010''' | ||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |