94
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 50: | Rivi 50: | ||
|- | |- | ||
| Ohjelmointitekniikka Scala || '''#hauki-on-scala''' | | Ohjelmointitekniikka Scala || '''#hauki-on-scala''' | ||
|- | |||
| Amurin leopardit || '''#tkt-amuurileopardid''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta