94
muokkausta
p (Vaihdettu oikea nimi go-kurssille) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 48: | Rivi 48: | ||
|- | |- | ||
| Introduction to Go || '''#tkt-go''' | | Introduction to Go || '''#tkt-go''' | ||
|- | |||
| Tietoturvan perusteet || '''#tietoturpa''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta