94
muokkausta
p (Kommentit todarista pois) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 40: | Rivi 40: | ||
|- | |- | ||
| Tieteellinen kirjoittaminen (kevät 2010) || '''#tikimayhem''' | | Tieteellinen kirjoittaminen (kevät 2010) || '''#tikimayhem''' | ||
|- | |||
| Robottiohjelmoinnin harjoitustyö || '''#tkt-lego''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta