1
muokkaus
Rivi 284: | Rivi 284: | ||
|- | |- | ||
| Vääntöä politiikasta || [https://t.me/tkt_politiikkavaanto tkt-politiikkavääntö] | | Vääntöä politiikasta || [https://t.me/tkt_politiikkavaanto tkt-politiikkavääntö] | ||
|- | |||
| Rust ohjelmointikielestä kiinnostuneille || [https://t.me/joinchat/SmSFA9is6Jc4xZVc Navetan Rustaajat] | |||
|} | |} |
muokkaus