65
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 216: | Rivi 216: | ||
|- | |- | ||
| Pokemon GO -kanava || '''#tkt-pokemon''' | | Pokemon GO -kanava || '''#tkt-pokemon''' | ||
|- | |||
| Tietoturva/infosec/kyberkyberkyberturva || '''#tkt-security''' | |||
|} | |} | ||
muokkausta