28
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 74: | Rivi 74: | ||
|- | |- | ||
| Ohjelmistotuotanto || '''#ohtu11k''' | | Ohjelmistotuotanto || '''#ohtu11k''' | ||
|- | |||
| Android-ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#tkt-android''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |
muokkausta