7
muokkausta
p (Lisätty Cryptography in Networking kurssin kurssikanava) |
|||
(3 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 274: | Rivi 274: | ||
|- | |- | ||
| Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | | Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | ||
|- | |||
| Turvallinen tila sateenkaari-ihmisille / LGTBA || [https://t.me/tkt_lgbta tkt-lgbta] | |||
|- | |- | ||
| Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | | Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | ||
|- | |||
| Yrittämisestä yleisesti kiinnostuneille || [https://t.me/tkt_yrittaminen tkt-yrittäminen] | |||
|- | |- | ||
| Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | | Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | ||
|- | |||
| Vääntöä politiikasta || [https://t.me/tkt_politiikkavaanto tkt-politiikkavääntö] | |||
|} | |} | ||
muokkausta