7
muokkausta
(Uusien epävirallisten kanavien lisäilyä) |
|||
(4 välissä olevaa versiota 2 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 48: | Rivi 48: | ||
|- | |- | ||
| Calculus 1a, 1b & Advanced Calculus || [https://t.me/uniHkiCalc uniHkiCalc] | | Calculus 1a, 1b & Advanced Calculus || [https://t.me/uniHkiCalc uniHkiCalc] | ||
|- | |||
| Cryptography in Networking || [https://t.me/tktcyrptography tkt-cryptography] | |||
|- | |- | ||
| Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] | | Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] | ||
Rivi 272: | Rivi 274: | ||
|- | |- | ||
| Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | | Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | ||
|- | |||
| Turvallinen tila sateenkaari-ihmisille / LGTBA || [https://t.me/tkt_lgbta tkt-lgbta] | |||
|- | |- | ||
| Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | | Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | ||
|- | |||
| Yrittämisestä yleisesti kiinnostuneille || [https://t.me/tkt_yrittaminen tkt-yrittäminen] | |||
|- | |- | ||
| Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | | Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | ||
|- | |||
| Vääntöä politiikasta || [https://t.me/tkt_politiikkavaanto tkt-politiikkavääntö] | |||
|} | |} | ||
muokkausta