7
muokkausta
p (→Kurssikanavat) |
|||
(5 välissä olevaa versiota 2 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 48: | Rivi 48: | ||
|- | |- | ||
| Calculus 1a, 1b & Advanced Calculus || [https://t.me/uniHkiCalc uniHkiCalc] | | Calculus 1a, 1b & Advanced Calculus || [https://t.me/uniHkiCalc uniHkiCalc] | ||
|- | |||
| Cryptography in Networking || [https://t.me/tktcyrptography tkt-cryptography] | |||
|- | |- | ||
| Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] | | Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] | ||
Rivi 268: | Rivi 270: | ||
|- | |- | ||
| Kirjat || [https://t.me/tktlukeminen tkt-lukeminen] | | Kirjat || [https://t.me/tktlukeminen tkt-lukeminen] | ||
|- | |||
| Ruoka || [https://t.me/tktruoka tkt-ruoka] | |||
|- | |||
| Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | |||
|- | |||
| Turvallinen tila sateenkaari-ihmisille / LGTBA || [https://t.me/tkt_lgbta tkt-lgbta] | |||
|- | |||
| Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | |||
|- | |||
| Yrittämisestä yleisesti kiinnostuneille || [https://t.me/tkt_yrittaminen tkt-yrittäminen] | |||
|- | |||
| Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | |||
|- | |||
| Vääntöä politiikasta || [https://t.me/tkt_politiikkavaanto tkt-politiikkavääntö] | |||
|} | |} | ||
muokkausta