7
muokkausta
p (→Kurssikanavat) |
|||
(7 välissä olevaa versiota 4 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
| Fuksiryhmä 2020 fukseille || Pyydä linkkiä tuutoreilta ([[Tuutorit]]) | | Fuksiryhmä 2020 fukseille || Pyydä linkkiä tuutoreilta ([[Tuutorit]]) | ||
|- | |- | ||
| Group for international students in | | Group for international students in 2020 || Ask the international tutors for a link ([https://fuksiwiki.tko-aly.fi/Tuutorit Tutors]) | ||
|- | |- | ||
| Apukanavalta opintoneuvontaa || [https://t.me/tkt_apu tkt-apu] || '''#tkt-apu''' 🌉 || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-apu:irc.snt.utwente.nl #tkt-apu] | | Apukanavalta opintoneuvontaa || [https://t.me/tkt_apu tkt-apu] || '''#tkt-apu''' 🌉 || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-apu:irc.snt.utwente.nl #tkt-apu] | ||
Rivi 46: | Rivi 46: | ||
|- | |- | ||
| C-ohjelmointi || [https://t.me/tktcee tkt-cee] || '''#cee''' 🌉 || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#cee:irc.snt.utwente.nl #cee] | | C-ohjelmointi || [https://t.me/tktcee tkt-cee] || '''#cee''' 🌉 || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#cee:irc.snt.utwente.nl #cee] | ||
|- | |||
| Calculus 1a, 1b & Advanced Calculus || [https://t.me/uniHkiCalc uniHkiCalc] | |||
|- | |||
| Cryptography in Networking || [https://t.me/tktcyrptography tkt-cryptography] | |||
|- | |- | ||
| Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] | | Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] | ||
Rivi 266: | Rivi 270: | ||
|- | |- | ||
| Kirjat || [https://t.me/tktlukeminen tkt-lukeminen] | | Kirjat || [https://t.me/tktlukeminen tkt-lukeminen] | ||
|- | |||
| Ruoka || [https://t.me/tktruoka tkt-ruoka] | |||
|- | |||
| Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | |||
|- | |||
| Turvallinen tila sateenkaari-ihmisille / LGTBA || [https://t.me/tkt_lgbta tkt-lgbta] | |||
|- | |||
| Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | |||
|- | |||
| Yrittämisestä yleisesti kiinnostuneille || [https://t.me/tkt_yrittaminen tkt-yrittäminen] | |||
|- | |||
| Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | |||
|- | |||
| Vääntöä politiikasta || [https://t.me/tkt_politiikkavaanto tkt-politiikkavääntö] | |||
|} | |} | ||
muokkausta