5
muokkausta
(Uusien epävirallisten kanavien lisäilyä) |
p (Lisätty Cryptography in Networking kurssin kurssikanava) |
||
Rivi 48: | Rivi 48: | ||
|- | |- | ||
| Calculus 1a, 1b & Advanced Calculus || [https://t.me/uniHkiCalc uniHkiCalc] | | Calculus 1a, 1b & Advanced Calculus || [https://t.me/uniHkiCalc uniHkiCalc] | ||
|- | |||
| Cryptography in Networking || [https://t.me/tktcyrptography tkt-cryptography] | |||
|- | |- | ||
| Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] | | Data Analysis with Python || [https://t.me/dap19s DataAnalysisWithPythonSpring2019] |
muokkausta