7
muokkausta
p (→Kurssikanavat) |
(Uusien epävirallisten kanavien lisäilyä) |
||
Rivi 268: | Rivi 268: | ||
|- | |- | ||
| Kirjat || [https://t.me/tktlukeminen tkt-lukeminen] | | Kirjat || [https://t.me/tktlukeminen tkt-lukeminen] | ||
|- | |||
| Ruoka || [https://t.me/tktruoka tkt-ruoka] | |||
|- | |||
| Liikunta || [https://t.me/tkt_liikunta tkt-liikunta] | |||
|- | |||
| Viheliäisten ongelmien ratkaiseminen || [https://t.me/solvingwickedproblems tkt-solvingwickedproblems] | |||
|- | |||
| Arma-pelisarja || [https://t.me/tktarmailut tkt-armailut] | |||
|} | |} | ||
muokkausta