2
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 263: | Rivi 263: | ||
|- | |- | ||
| E-sports || [https://t.me/tktEsports tkt-esports] | | E-sports || [https://t.me/tktEsports tkt-esports] | ||
|- | |||
| Kirjat || [https://t.me/tktlukeminen tkt-lukeminen] | | Kirjat || [https://t.me/tktlukeminen tkt-lukeminen] | ||
|} | |} |