1
muokkaus
(Poistettu biokemia.) |
p (→Kurssikanavat) |
||
Rivi 122: | Rivi 122: | ||
|- | |- | ||
| Raja-arvot, differentiaalilaskenta, integraalilaskenta || [https://t.me/hy_analyysi hy-analyysi] | | Raja-arvot, differentiaalilaskenta, integraalilaskenta || [https://t.me/hy_analyysi hy-analyysi] | ||
|- | |||
| Randomized Algorithms I-II || [https://t.me/tkt_rana tkt-rana] | |||
|- | |- | ||
| Rinnakkaislaskenta grafiikkasuorittimilla || || '''#rigra''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#rigra:irc.snt.utwente.nl #rigra] | | Rinnakkaislaskenta grafiikkasuorittimilla || || '''#rigra''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#rigra:irc.snt.utwente.nl #rigra] |
muokkaus