13
muokkausta
p (tiralabran irc kanavat poistettu koska ei taida oikein enää olla eikä silta ole kuitenkaan toiminut enää.) |
p (yksi kannu lisää (videopelit)) |
||
Rivi 235: | Rivi 235: | ||
|- | |- | ||
| E-urheilu || [https://t.me/tktEsports tkt-esports] | | E-urheilu || [https://t.me/tktEsports tkt-esports] | ||
|- | |||
| Videopelit || [https://t.me//tktvidya tkt-videopelit] | |||
|- | |- | ||
| Tietokonelaitteisto || [https://t.me/tktrauta tkt-rauta] | | Tietokonelaitteisto || [https://t.me/tktrauta tkt-rauta] |