125
muokkausta
(Lisätty harrastuskanavia.) |
(Lisätty fuksipassiryhmä.) |
||
Rivi 163: | Rivi 163: | ||
|- | |- | ||
| Fuksiläppärien epävirallinen tukikanava || [https://t.me/tkt_fuksilappari tkt-fuksiläppäri] | | Fuksiläppärien epävirallinen tukikanava || [https://t.me/tkt_fuksilappari tkt-fuksiläppäri] | ||
|- | |||
| Fuksipassista valittamiseen || [https://t.me/fuksipassi fuksipassi] | |||
|- | |- | ||
| Käpistelijöiden kirpputori || [https://t.me/tktsecondhand tkt-secondhand] | | Käpistelijöiden kirpputori || [https://t.me/tktsecondhand tkt-secondhand] |