125
muokkausta
(Lisätty biokemia) |
(Lisätty harrastuskanavia.) |
||
Rivi 219: | Rivi 219: | ||
|- | |- | ||
| Lautapelien järjestämistä || [https://t.me/tkt_lautapelit tkt-lautapelit] | | Lautapelien järjestämistä || [https://t.me/tkt_lautapelit tkt-lautapelit] | ||
|- | |||
| E-urheilu || [https://t.me/tktEsports tkt-esports] | |||
|- | |||
| Tietokonelaitteisto || [https://t.me/tktrauta tkt-rauta] | |||
|- | |||
| Kahvi || [https://t.me/tktkahvi tkt-kahvi] | |||
|- | |||
| Pelinkehitys || [https://t.me/tktgamedev tkt-gamedev] | |||
|} | |} | ||