125
muokkausta
(Lisätty analyysin ryhmä) |
(Lisätty biokemia) |
||
Rivi 42: | Rivi 42: | ||
|- | |- | ||
| Big Data Frameworks || || '''#tkt-bdf''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-bdf:irc.snt.utwente.nl #tkt-bdf] | | Big Data Frameworks || || '''#tkt-bdf''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-bdf:irc.snt.utwente.nl #tkt-bdf] | ||
|- | |||
| Biokemia || [https://t.me/hy_biokemia hy-biokemia] | |||
|- | |- | ||
| C-ohjelmointi || [https://t.me/tktcee tkt-cee] || '''#cee''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#cee:irc.snt.utwente.nl #cee] | | C-ohjelmointi || [https://t.me/tktcee tkt-cee] || '''#cee''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#cee:irc.snt.utwente.nl #cee] |