125
muokkausta
p (QR-koodi kokeilu) |
(Lisätty analyysin ryhmä) |
||
Rivi 40: | Rivi 40: | ||
|- | |- | ||
| Algoritmit ongelmanratkaisussa || [https://t.me/tkt_alon Algoritmit ongelmanratkaisussa] | | Algoritmit ongelmanratkaisussa || [https://t.me/tkt_alon Algoritmit ongelmanratkaisussa] | ||
|- | |- | ||
| Big Data Frameworks || || '''#tkt-bdf''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-bdf:irc.snt.utwente.nl #tkt-bdf] | | Big Data Frameworks || || '''#tkt-bdf''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-bdf:irc.snt.utwente.nl #tkt-bdf] | ||
Rivi 110: | Rivi 108: | ||
|- | |- | ||
| Overlay and P2P Networks || || '''#op2p''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#op2p:irc.snt.utwente.nl #op2p] | | Overlay and P2P Networks || || '''#op2p''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#op2p:irc.snt.utwente.nl #op2p] | ||
|- | |||
| Raja-arvot, differentiaalilaskenta, integraalilaskenta || [https://t.me/hy_analyysi hy-analyysi] | |||
|- | |- | ||
| Rinnakkaislaskenta grafiikkasuorittimilla || || '''#rigra''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#rigra:irc.snt.utwente.nl #rigra] | | Rinnakkaislaskenta grafiikkasuorittimilla || || '''#rigra''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#rigra:irc.snt.utwente.nl #rigra] |