5
muokkausta
(tekis2019) |
p (→Yleiskanavat) |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
|- | |- | ||
| Fuksiryhmä 2019 fukseille || Pyydä linkkiä tuutoreilta ([[Tuutorit]]) | | Fuksiryhmä 2019 fukseille || Pyydä linkkiä tuutoreilta ([[Tuutorit]]) | ||
|- | |||
| Group for international students in 2019 || Ask the international tutors for a link ([https://fuksiwiki.tko-aly.fi/Tuutorit Tutors]) | |||
|- | |- | ||
| Apukanavalta opintoneuvontaa || [https://t.me/tkt_apu tkt-apu] || '''#tkt-apu''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-apu:irc.snt.utwente.nl #tkt-apu] | | Apukanavalta opintoneuvontaa || [https://t.me/tkt_apu tkt-apu] || '''#tkt-apu''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-apu:irc.snt.utwente.nl #tkt-apu] |