125
muokkausta
p (Nimetty muut kanavat -> epäviralliset kanavat) |
(Lisätty tkt-daily) |
||
Rivi 159: | Rivi 159: | ||
|- | |- | ||
| Käpistelijöiden kirpputori || [https://t.me/tktsecondhand tkt-secondhand] | | Käpistelijöiden kirpputori || [https://t.me/tktsecondhand tkt-secondhand] | ||
|- | |||
| Unicafen ruokalistan seurantakanava || [https://t.me/tkt_daily tkt-daily] | |||
|- | |- | ||
| Ainejärjestölehti Readmen toimitus || [https://t.me/tktreadme readme] || '''#tkt-readme''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-readme:irc.snt.utwente.nl #tkt-readme] | | Ainejärjestölehti Readmen toimitus || [https://t.me/tktreadme readme] || '''#tkt-readme''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-readme:irc.snt.utwente.nl #tkt-readme] |