125
muokkausta
p (Poistettu koodista pois kommentoidut kanavat) |
p (Korjattu aakkosjärjestys) |
||
Rivi 41: | Rivi 41: | ||
|- | |- | ||
| C-ohjelmointi || [https://t.me/tktcee tkt-cee] || '''#cee''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#cee:irc.snt.utwente.nl #cee] | | C-ohjelmointi || [https://t.me/tktcee tkt-cee] || '''#cee''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#cee:irc.snt.utwente.nl #cee] | ||
|- | |- | ||
| Design and Analysis of Algorithms || || '''#daa''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#daa:irc.snt.utwente.nl #daa] | | Design and Analysis of Algorithms || || '''#daa''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#daa:irc.snt.utwente.nl #daa] | ||
Rivi 99: | Rivi 97: | ||
|- | |- | ||
| Ohjelmointihaasteita I || || '''#ohaast1''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#ohaast1:irc.snt.utwente.nl #ohaast1] | | Ohjelmointihaasteita I || || '''#ohaast1''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#ohaast1:irc.snt.utwente.nl #ohaast1] | ||
|- | |||
| Ohjelmointitekniikka (JavaScript) || || '''#tkt-javascript''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-javascript:irc.snt.utwente.nl #tkt-javascript] | |||
|- | |- | ||
| Ohjelmointitekniikka (Scala) || || '''#tkt-scala''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-scala:irc.snt.utwente.nl #tkt-scala] | | Ohjelmointitekniikka (Scala) || || '''#tkt-scala''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-scala:irc.snt.utwente.nl #tkt-scala] | ||
|- | |- | ||
| Overlay and P2P Networks || || '''#op2p''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#op2p:irc.snt.utwente.nl #op2p] | | Overlay and P2P Networks || || '''#op2p''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#op2p:irc.snt.utwente.nl #op2p] | ||
Rivi 113: | Rivi 111: | ||
|- | |- | ||
| Shell Scripting || [https://t.me/tkt_shell tkt-shell] | | Shell Scripting || [https://t.me/tkt_shell tkt-shell] | ||
|- | |||
| Software Design C++ || || '''#tkt-c++''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-c++:irc.snt.utwente.nl #tkt-c++] | |||
|- | |- | ||
| Tietokantasovellus || [https://t.me/tkt_tsoha tkt-tsoha] || '''#tsoha''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tsoha:irc.snt.utwente.nl #tsoha] | | Tietokantasovellus || [https://t.me/tkt_tsoha tkt-tsoha] || '''#tsoha''' || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tsoha:irc.snt.utwente.nl #tsoha] |