1
muokkaus
p (add tkt-gradu) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 20: | Rivi 20: | ||
|- | |- | ||
| Data Science 2018 || || [https://t.me/UHdata2018 ds-2018] || | | Data Science 2018 || || [https://t.me/UHdata2018 ds-2018] || | ||
|- | |||
| Gurulan virallinen kanava (kts. myös tkt-pizza) || || [https://t.me/tktgurula tkt-gurula] || | |||
|} | |} | ||
---- | ---- |
muokkaus