125
muokkausta
(Päivitetty jymin linkki.) |
(Lisätty ohpen uusi telegram.) |
||
Rivi 126: | Rivi 126: | ||
| Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' || [https://t.me/javalabra javalabra] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#javalabra:irc.snt.utwente.nl #javalabra] | | Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' || [https://t.me/javalabra javalabra] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#javalabra:irc.snt.utwente.nl #javalabra] | ||
|- | |- | ||
| Ohjelmoinnin perusteet | | Ohjelmoinnin perusteet || || [https://t.me/ohjelmointi_s18 Ohjelmoinnin perusteet] || | ||
|- | |||
| Ohjelmoinnin jatkokurssi || '''#mooc.fi''' || [https://t.me/moocfi mooc.fi] || [https://riot.im/app/#/room/#mooc.fi:matrix.org #mooc.fi:matrix.org] | |||
|- | |- | ||
| Ohjelmointihaasteita I || '''#ohaast1''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#ohaast1:irc.snt.utwente.nl #ohaast1] | | Ohjelmointihaasteita I || '''#ohaast1''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#ohaast1:irc.snt.utwente.nl #ohaast1] |