125
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
(Lisätty tiltu.) |
||
Rivi 176: | Rivi 176: | ||
|- | |- | ||
| Tietorakenteiden harjoitustyö || '''#tiralabra''' || [https://t.me/tkttiralabra tkt-tiralabra] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tiralabra:irc.snt.utwente.nl #tiralabra] | | Tietorakenteiden harjoitustyö || '''#tiralabra''' || [https://t.me/tkttiralabra tkt-tiralabra] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tiralabra:irc.snt.utwente.nl #tiralabra] | ||
|- | |||
| Tilastotiede ja R tutuksi || || [https://t.me/tiltu1 Tiltu + R 1] | |||
|- | |- | ||
<!--| Tietoturvan perusteet || '''#titupe''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#titupe:irc.snt.utwente.nl #titupe] --> | <!--| Tietoturvan perusteet || '''#titupe''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#titupe:irc.snt.utwente.nl #titupe] --> |