125
muokkausta
(Matsov-sillan puuttuminen poistettu.) |
(Lisätty lambda calculus.) |
||
Rivi 70: | Rivi 70: | ||
|- | |- | ||
| Introduction to Functional Programming || '''#ifp2018''' || [https://t.me/tktifp tkt-ifp] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#ifp2018:irc.snt.utwente.nl #ifp2018] | | Introduction to Functional Programming || '''#ifp2018''' || [https://t.me/tktifp tkt-ifp] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#ifp2018:irc.snt.utwente.nl #ifp2018] | ||
|- | |||
| Introduction to Lambda Calculus || '''#ilc2018''' || [https://t.me/tktilc tkt-ilc] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#ilc2018:irc.snt.utwente.nl #ilc2018] | |||
|- | |- | ||
| Introduction to Machine Learning || '''#tkt-iml''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-iml:irc.snt.utwente.nl #tkt-iml] | | Introduction to Machine Learning || '''#tkt-iml''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-iml:irc.snt.utwente.nl #tkt-iml] |