125
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
(Lisätty inenglish) |
||
Rivi 17: | Rivi 17: | ||
|- | |- | ||
| Aktiivinen aktiivikanava TKO-älyn aktiiveille || '''#tkt-aktiivit''' || [https://t.me/tktaktiivit tkt-aktiivit] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-aktiivit:irc.snt.utwente.nl #tkt-aktiivit] | | Aktiivinen aktiivikanava TKO-älyn aktiiveille || '''#tkt-aktiivit''' || [https://t.me/tktaktiivit tkt-aktiivit] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-aktiivit:irc.snt.utwente.nl #tkt-aktiivit] | ||
|- | |||
| General chat in English || '''#tkt-inenglish''' || [https://t.me/joinchat/CYl97kx_ipGmV7A-W3a1JQ tkt-inEnglish] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-aktiivit:irc.snt.utwente.nl #tkt-inenglish] | |||
|} | |} | ||
---- | ---- |