125
muokkausta
p (Korjattu tito-ryhmän nimi.) |
(Lisätty lapio.) |
||
Rivi 136: | Rivi 136: | ||
|- | |- | ||
| Tietokantojen perusteet || '''#tikape''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tikape:irc.snt.utwente.nl #tikape] | | Tietokantojen perusteet || '''#tikape''' || || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tikape:irc.snt.utwente.nl #tikape] | ||
|- | |||
| Tietokone työvälineenä (lapio) || '''#lapio2017''' || [https://t.me/tktlapio tkt-lapio] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#lapio2017:irc.snt.utwente.nl #lapio2017] | |||
|- | |- | ||
| Tietokoneen toiminta || '''#tito''' || [https://t.me/tkt_tito tkt-tito] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tito:irc.snt.utwente.nl #tito] | | Tietokoneen toiminta || '''#tito''' || [https://t.me/tkt_tito tkt-tito] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tito:irc.snt.utwente.nl #tito] |