52
muokkausta
p (Lisätty ruby on rails kanava wadror) |
(Probabilistic models?) |
||
Rivi 116: | Rivi 116: | ||
|- | |- | ||
| Overlay and P2P Networks || '''#op2p''' | | Overlay and P2P Networks || '''#op2p''' | ||
|- | |||
| Probabilistic Models || '''#tkt-probmodels''' | |||
|- | |- | ||
| Project in Practical Machine Learning || '''#tkt-ppml2016''' | | Project in Practical Machine Learning || '''#tkt-ppml2016''' |
muokkausta