4
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 84: | Rivi 84: | ||
|- | |- | ||
| Linux-ylläpito || '''#hy-linux-yp''' | | Linux-ylläpito || '''#hy-linux-yp''' | ||
|- | |||
| Location-Awareness || '''#locationawareness''' | |||
|- | |- | ||
| Matriisilaskennan sovellukset || '''#matsov''' | | Matriisilaskennan sovellukset || '''#matsov''' |
muokkausta