1
muokkaus
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 196: | Rivi 196: | ||
|- | |- | ||
| Hieman huonomman korttipelin vielä huonommat pelaajat || '''#tkt-hearthstone''' | | Hieman huonomman korttipelin vielä huonommat pelaajat || '''#tkt-hearthstone''' | ||
|- | |||
| Blizzardin räiskintäpeli pikkulapsille || '''#tkt-overwatch''' | |||
|- | |- | ||
| Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' | | Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' |
muokkaus