6
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
|- | |- | ||
|style="border-bottom:2px solid black;" width="500px"|'''Kurssin nimi''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Kanava''' | |style="border-bottom:2px solid black;" width="500px"|'''Kurssin nimi''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Kanava''' | ||
|- | |||
| Advanced Course in Machine Learning || '''#tkt-aml''' | |||
|- | |- | ||
| Algebralliset rakenteet I ja II, Algebra I || '''#algebra''' | | Algebralliset rakenteet I ja II, Algebra I || '''#algebra''' | ||
Rivi 127: | Rivi 129: | ||
| Tietokoneen toiminta || '''#tito''' | | Tietokoneen toiminta || '''#tito''' | ||
|- | |- | ||
| Tietokonegrafiikka || '''#tkt-gfx''' | |||
|- | |- | ||
| Tietoliikenteen harjoitustyö || '''#tilpeharkka''' | | Tietoliikenteen harjoitustyö || '''#tilpeharkka''' |
muokkausta