4
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 208: | Rivi 208: | ||
|- | |- | ||
| Liikunta- ja ulkoilukanava || '''#tkt-ulos''' | | Liikunta- ja ulkoilukanava || '''#tkt-ulos''' | ||
|- | |||
| Jos on tylsää elämässä || '''#tkt-trollaus''' | |||
|} | |} | ||
muokkausta